Kim jest architekt wnętrz?

Pewnie wiele razy już słyszeliśmy pojęcie architekt wnętrz i zastanawialiśmy się kim on tak naprawdę jest i co powinien zrobić, by można było go ocenić pozytywnie. Najczęściej od osób, które chcą działać w tym zakresie powinno się wymagać wykształcenia wyższego z zakresu architektury czy projektowania wnętrz albo też pokrewnego kierunku. Jednak nie jest to wymóg absoluty. Ten rodzaj specjalności nie jest zawodem licencjonowanym. Jeśli ktoś próbuje sił w tych zawodach, istotną sprawą będzie przed wszystkim posiadanie dobrego zmysłu estetycznego oraz wyobraźni przestrzennej. Istotna będzie również wiedza na temat nauk technicznych czy urbanistyki. Taka osoba musi mieć również odpowiednią wiedzę z zakresu różnych dziedzin sztuki, oraz powinna wiedzieć jak te różne dziedziny można ze sobą łączyć. Dobry architekt wnętrz posiada wiedzę z zakresu rynkowych ofert, które dotyczyć będą różnych materiałów wykończeniowych takich jak farby, tapety czy panele. Istotna będzie również wiedza na temat oświetlenia czy też kolorów, które będzie można w dekorowanym wnętrzu zastosować. Chodzi o tworzenie spójnej, wyjątkowej całości.

Bezwzględnie od osoby, która zajmuje się projektowaniem wnętrz wymaga się istotnej kreatywności, wiedzy i bardzo dobrego planowania. Charakter pracy sprawia, że trzeba również umieć zorientować się na potrzeby klienta. I takich architektów będziecie mogli znaleźć w naszym biurze projektowym. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz już dość długo, pracujemy bowiem od 2009 roku w takim zakresie i od tego momentu cały czas chcemy się rozwijać, oferujemy nasze usługi na coraz lepszym poziomie. Podstawowy rynek naszej działalności to Kraków. Osoby, które dla nas pracują mają już znaczące doświadczenie w zakresie przygotowywania wnętrz. Są one również bardzo dobrze przygotowane z zakresu architektury wnętrz. Dzięki temu będą w stanie zajmować się również nietypowymi zadaniami i wymaganiami klientów. Jeśli chcecie znaleźć takie miejsce, gdzie pracują pasjonaci nasza oferta z pewnością Was zadowoli. Decydując się na naszą ofertę możecie oczekiwać, że pracujący dla nas pasjonaci wnętrz będą tworzyć kompleksowo aranżację waszych pomieszczeń. Architekt zajmie się Waszą budową kompleksowo i profesjonalnie od samego początku do końca

Po pierwsze – profesjonalny architekt

Jeśli planujecie budowę domu czy generalny remont na terenie Krakowa, możecie wybrać nasze usługi, ponieważ zadbamy, by ta bryła jaka będzie powstawać była piękna i oryginalna. Jednocześnie oko architekta będzie czuwało nad przygotowaniem funkcjonalnych rozwiązań wewnątrz waszych budynków.

Po drugie - projektant wnętrz

Jeśli chcecie, by w domu mieć przestrzeń stylowo urządzoną i funkcjonalną możecie decydować się na naszych architektów, którzy przygotowywać będą takie rozwiązania stylistyczne, które na pewno będą Wam przypadać do gustu. Zawsze jesteśmy także otwarci na prośby i propozycje mieszkańców. Czuwamy nad tym, by projekt wnętrza był spójny i odpowiednio praktyczny.

Po trzecie – doradca

Jeśli myślicie o tym, by odnowić wygląd swojego domu czy mieszkania i chcecie, by wszystko było dobrze wykonane możecie zdecydować się na osobę, która będzie w stanie doradzić i spojrzy świeżym okiem na wszystkie pomieszczenia w domu, będzie w stanie zaoferować wam między innymi takie możliwości, które odmienią wnętrze i nadadzą mu nowego smaku. My również chętnie w tym miejscu pomożemy. Wiemy doskonale, że projektowanie wnętrz to taka dziedzina, która może odmieniać ludzką codzienność, lubimy patrzeć na to jak zmieniać się będzie nudna przestrzeń w taką formę estetyczną, która będzie rzeczywiście wyglądać wyjątkowo a wszystko będzie nabierać zupełnie nowego smaku.

Z naszej usługi kompleksowego projektowania wnętrz mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkań czy domów, ale będzie również dotyczyć miejsc użyteczności publicznej. Przygotowujemy takie wnętrza, które są zgodne z indywidualnymi potrzebami oraz wymaganiami. Architekci, którzy dla nas pracują starają się łączyć tradycyjne formy z nowoczesnymi. W ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć niezwykłe, funkcjonalne a także oryginalne projekty wnętrz, które są proste i mają czystą formę. Dbamy również o jakość, dlatego każdy detal jest dla nas istotny i staramy się uzyskiwać w miarę możliwości jak najlepsze efekty naszych prac. Można traktować nas jak pioniera w zakresie stosowania nowatorskich opcji estetycznych, dzięki temu wiemy jak stworzyć wyjątkowy klimat wnętrz.

Naszą firmę znajdziecie w Krakowie, pracują dla nas najlepsi architekci wnętrz, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności a także doświadczenie. Gwarantujemy satysfakcję, zadowolenie z powierzenia nam wykonania projektu wnętrz. Chcemy stawiać sobie i naszym podwykonawcom wysokie wymagania, gdy chodzi o techniczną realizację każdego naszego projektu.

Jako projektanci, dbamy o to, by zawsze być na bieżąco ze wszystkimi nowościami jakie pojawiają się w architekturze i budownictwie. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie oraz indywidualnie. W czasie wyboru stylu architektury będziecie mogli przedstawić nam swoje oczekiwania i w ramach tego my będziemy pracować nad wnętrzami dla Was, tak by rzeczywiście spełniły one oczekiwania. Nasz architekt bierze pełną odpowiedzialność za wykonanie projektu. Wiemy, że to od nas zależy czy uda się stworzyć takie wnętrze, z którego będziecie zadowoleni, dlatego gwarantujemy pełne zaangażowanie i dbamy o to, by wszystkie nasze prace były wykonywane na wysokim poziomie. Chcemy dbać o to, by wszystkim klientom służyć pomocą i doradztwem, w ramach którego otrzymacie podpowiedzi co do tego jakie opcje estetyczne w Waszym przypadku mogą się okazać najlepsze.

Nasze biuro znajdujące się w Krakowie oferuje projektowanie wnętrz nowoczesnych jak i funkcjonalnych. Architekci realizują kompleksowo projekty wnętrz, dlatego w ramach współpracy z nami będziecie mogli otrzymać kompleksowe dokumenty techniczne, wizualizację 3D do tego również elementy związane z wytycznymi dla firmy, która dany projekt będzie realizować. przy złożonych projektach nasz architekt może prowadzić rozmowy z wykonawcami a także będzie sprawdzał czy postęp prac jest zgodny z tym co zostało założone. Zapraszamy do naszego biura, tutaj zapoznajcie się z naszą ofertą i będziecie mogli liczyć na doskonałą pomoc z naszej strony.

Autor

Amadeusz Klan

opis autora